Atribuită
Cumpărare directă
Saci de polietilena galbeni pt.deseuri medicale de 40 l; - camera de garda - 100 saci ; neurologie 15 bucati ; bo -100 bucati ; uts ati -50 bucati Saci de polietilena galbeni pt.deseuri medicale de 20 l; -pediatrie 20 bucati ; camera de garda -100saci prezenta tine loc de comanda ferma
- Număr anunț
- DA25659626
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Copii Dr.Victor Gomoiu (CUI 4283759)
- Furnizor / câștigător
- STERICYCLE ROMANIA S.R.L. (CUI 15071999)
- Cod CPV
- 19640000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 241,45 RON
- Valoare atribuită
- 241,45 RON
- Data publicării
- 21.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.