Atribuită
Cumpărare directă
5 Business Global 10 "Minute&SMS in retea, national si Roaming SEE: Nelimitat Date nationale incluse la viteza 4G: Nelimitat Limita trafic date Roaming SEE (cf EUREG) :5.71 GB Min International Zona 1: Nelimitat Min International Zona 2: 15 Min International Zona 3 (Restul lumii) / SMSuri International Zona1&Zona2&Zona3: 15 Min/SMSuri Roaming Grupa 7:15" Perioada contractuala 24 de luni Pret total lunar 51.5 euro fara TVA 1 EURO = 4.8421 Lei Contract pe 24 luni - pentru Colegiul Aurel Vijoli Fagaras
- Număr anunț
- DA25659389
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL "AUREL VIJOLI (CUI 29404473)
- Furnizor / câștigător
- TELEKOM ROMANIA MOBILE COMMUNICATIONS S.A. (CUI 11952970)
- Cod CPV
- 64212000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 249,37 RON
- Valoare atribuită
- 249,37 RON
- Data publicării
- 20.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.