Atribuită Cumpărare directă

Foaie abraziva cu prindere cu arici-4 seturi-180 lei Foaie abraziva cu prindere cu arici-4 seturi-180 lei Foaie abraziva cu prindere cu arici-4 seturi-188 lei Disc pentru debitat inox-100 buc.-420 lei Disc pentru debitat metal-100 buc.-420 lei

Număr anunț
DA25693871
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01836 (CUI 27036839)
Furnizor / câștigător
ELINKTRON TECHNOLOGY SRL (CUI 24205178)
Cod CPV
14810000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.388 RON
Valoare atribuită
1.388 RON
Data publicării
26.05.2020 00:00
Data finalizării
27.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.388 RON

din 1.388 RON estimat