Atribuită Cumpărare directă

Descriere: Rezerva igienizant epidermic Rezerva igienizant epidermic, capacitatea de 400 ml, 1000 portii. Solutia igienizeaza mainile in maxim 30 de secunde si nu este necesara clatirea.

Număr anunț
DA25666453
Autoritate contractantă
CASA DE ASIGURARI DE SANATATE A JUDETULUI BRASOV (CUI 11335478)
Furnizor / câștigător
JACOB TODAY SRL (CUI 25109101)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.150 RON
Valoare atribuită
3.150 RON
Data publicării
21.05.2020 00:00
Data finalizării
22.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.150 RON

din 3.150 RON estimat