Atribuită Cumpărare directă

TERMOMETRU CU INFRAROSU DT-8806H - distanta masurare 5-15cm Parametri: Interval (modul in vivo): 32 ℃ - 42,5 ℃ Range (modul de suprafață corporală): 0 ° C - 60 ° C Rezoluție: 0,1 ° C Precizie: ± 0,2 ℃ eroare de temperatură (36 ℃ -39 ℃), ± 0,3 ℃ eroare de temperatură (32 ℃ - 35.9 ℃, 39 ℃ - 42.5 ℃) Metoda de măsurare: fără contact frunte / ureche Timp de reacție: 0,5 secunde Display: LCD cu iluminare din spate răspuns spectral: 6 - 14μm Date de înregistrare: 32 grupuri Oprire automata: După nici o operație timp de aproximativ 7 secunde Temperatura de funcționare și umiditate: 0 ° C - 50 ° C / 10% - 90% RH Temperatura de depozitare și umiditate: -20 ° C -60 ° C /<80% RH Alimentare: 2 x baterie AA (nu sunt incluse)

Număr anunț
DA25648978
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE - DEZVOLTARE PENTRU SECURITATE MINIERA SI PROTECTIE ANTIEXPLOZIVA - INSEMEX PETROSANI (CUI 2664676)
Furnizor / câștigător
UP CIPTRONIC SRL (CUI 26812877)
Cod CPV
38412000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.050 RON
Valoare atribuită
1.050 RON
Data publicării
19.05.2020 00:00
Data finalizării
20.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.050 RON

din 1.050 RON estimat