Atribuită Cumpărare directă

Galeata 1 buc Lopata mica 1 buc Cuie 50 - 1 kg Maturi 10 buc Vopsea lavabila 3 galeti Trafalet 1 buc Gratar plastic 1 buc Pensula 100 - 1 buc Amorsa 5l - 2 buc Coada matura 1 buc

Număr anunț
DA25667442
Autoritate contractantă
COMUNA NOJORID (CUI 4454999)
Furnizor / câștigător
ONUT CONST SRL (CUI 7990363)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.014 RON
Valoare atribuită
1.014 RON
Data publicării
21.05.2020 00:00
Data finalizării
22.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.014 RON

din 1.014 RON estimat