Atribuită Cumpărare directă

26261636 AJAX LEMON PRAF CURATAT 4 BU 30 1 36153757 EPACK PUNGI INNODABILE 3. BU 5 1 36010023 TPS REZ.MOP BUMB.XXL 250G SE 40 3

Număr anunț
DA25657122
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL AIUD (CUI 4613628)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
574,45 RON
Valoare atribuită
574,45 RON
Data publicării
20.05.2020 00:00
Data finalizării
22.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

574,45 RON

din 574,45 RON estimat