Atribuită
Cumpărare directă
Gel dezinfectant maini , alcool 70%,, 5l, ( 65l) ...........13x200lei=2600 lei Gel dezinfectant maini, 0,4l (24,8l)......................... .62x24,00lei=1448,00 lei Sapun lichid ,5l,.......................................................... 4x50,00lei= 200,00 lei Dozator 1l................................................................... 3x24,50lei= 73,50 lei
- Număr anunț
- DA25665463
- Autoritate contractantă
- ORASUL SIMERIA (CUI 4375135)
- Furnizor / câștigător
- POINT PAPER SRL (CUI 6821978)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.361,50 RON
- Valoare atribuită
- 4.361,50 RON
- Data publicării
- 21.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.