Atribuită Cumpărare directă

RAR ARGES ( 935/15.05.2020 ) : schimb ulei si filtre,inlocuit kit ambreiaj

Număr anunț
DA25660681
Autoritate contractantă
REGISTRUL AUTO ROMAN - R.A. (CUI 1590236)
Furnizor / câștigător
COM AUTO CENTER S.R.L. (CUI 9751877)
Cod CPV
50000000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.354 RON
Valoare atribuită
1.354 RON
Data publicării
21.05.2020 00:00
Data finalizării
21.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.354 RON

din 1.354 RON estimat