Atribuită Cumpărare directă

se vor confirma in medie 6 ore pe zi; numar estimat de zile: 242; se va incheia contract; include si perioada de prelungire (01.01.2021-30.04.2021)

Număr anunț
DA25660998
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC SI DEZVOLTARE URBANA SECTOR 6 (CUI 4364349)
Furnizor / câștigător
NIRV CO TRANS SRL (CUI 12609954)
Cod CPV
60181000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.506 RON
Valoare atribuită
22.506 RON
Data publicării
21.05.2020 00:00
Data finalizării
22.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.506 RON

din 22.506 RON estimat