Atribuită Cumpărare directă

Fasete negre 368x7.6 (100 buc/set) = 3 seturi

Număr anunț
DA25648957
Autoritate contractantă
TURSIB S.A. (CUI 789401)
Furnizor / câștigător
CEMI CONCEPT TEC SRL (CUI 38108892)
Cod CPV
44212316-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
114,21 RON
Valoare atribuită
114,21 RON
Data publicării
19.05.2020 00:00
Data finalizării
20.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

114,21 RON

din 114,21 RON estimat