Atribuită Cumpărare directă

Popnit cu cap bombat 4.8x20mm = 1000 buc Surub cap inecat si locas hexagonal zincat M5x25 = 350 buc Surub cap hexagonal zincat M8x50 = 100 buc Surub cap hexagonal zincat M6x50 = 50 buc

Număr anunț
DA25648948
Autoritate contractantă
TURSIB S.A. (CUI 789401)
Furnizor / câștigător
CEMI CONCEPT TEC SRL (CUI 38108892)
Cod CPV
44531510-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
201,50 RON
Valoare atribuită
201,50 RON
Data publicării
19.05.2020 00:00
Data finalizării
20.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

201,50 RON

din 201,50 RON estimat