Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul include: Klintensiv gel dezinfectant la bidon 5 litri - 2 bucati * 310 =620 lei prosoape pliate 12 25 - 20 *3.23 =64.6 lei cj 1006 - 7 buc*45.98= 321.86 lei Covor dezinfectant antibacterian 30 file, albastru - 115 x 60 cm - 3 buc* 87.59=262.77
- Număr anunț
- DA25645402
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA AUREL POP OSORHEI (CUI 19133407)
- Furnizor / câștigător
- DHARMA CONSTRUCT SRL (CUI 10716130)
- Cod CPV
- 42968200-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.269,23 RON
- Valoare atribuită
- 1.269,23 RON
- Data publicării
- 19.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.