Atribuită Cumpărare directă

Mocheta tip carare, componenta: fir - 100% polipropilena, mod de fabricare - tesut, greutate fir - 500 gr./mp., inaltime fir - 5 mm, culoare - fond albastru, dimensiuni: 2,80 x 1,20 m.l. (2 BUC.) si 3,20 x 1,20 m.l. (1 BUC.)

Număr anunț
DA25649079
Autoritate contractantă
JUDETUL BOTOSANI (CUI 3372955)
Furnizor / câștigător
COZMOPOL SRL (CUI 14292673)
Cod CPV
39531000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
431,10 RON
Valoare atribuită
431,10 RON
Data publicării
19.05.2020 00:00
Data finalizării
22.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

431,10 RON

din 431,10 RON estimat