Atribuită Cumpărare directă

PROSOAPE V ALBE 150buc/set, 20set/bax celuloza 2strat PREMIUM .........….76.96 RON fara TVA / bax Prosoape V albe 150buc/set, 20set/bax 2str STANDARD .............................65.12 RON fara TVA / bax

Număr anunț
DA25663619
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC ION HOLBAN (CUI 4540755)
Furnizor / câștigător
MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
Cod CPV
33763000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.389,67 RON
Valoare atribuită
1.389,67 RON
Data publicării
21.05.2020 00:00
Data finalizării
24.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.389,67 RON

din 1.389,67 RON estimat