Atribuită
Cumpărare directă
FILTRU AER 1 BUC 52.10 RON FILTRU COMBUSTIBIL 1 BUC 71.43 RON FILTRU ULEI 1 BUC 26.05 RON FILTRU POLEN CU CARBON ACTIV 1 BUC 47.90 RON ULEI CASTROL 5W30 1 L 43.70 RON X 7 L 305.88 RON CONSUMABILE 1 BUC 24.37 RON PLACUTE FRANA FATA ATE 1 BUC 180.67 RON PLACUTE FRANA SPATE ATE 1BUC 216.81 RON
- Număr anunț
- DA25666463
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE EVIDENTA A PERSOANELOR CONSTANTA (CUI 17741696)
- Furnizor / câștigător
- CARSPA SRL (CUI 24242770)
- Cod CPV
- 34320000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 925,21 RON
- Valoare atribuită
- 925,21 RON
- Data publicării
- 21.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.