Atribuită
Cumpărare directă
Servicii medicale pentru soferi, la pretul total de 30.420 lei fara TVA si o durata de 12 de luni, conform caluzelor contractuale. Atasam draftul de contract referitor la serviciile mai sus mentionate. In cazul in care acceptati clauzele contractuale din draftul de contract, va solicitam sa completati cu datele de identificare ale societatii dvs.si sa il trimiteti inapoi pe e-mailul: achizitii@caarad.ro, pentru a putea fi listat si pus la semnat in cel mai scurt timp posibil.
- Număr anunț
- DA25660168
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Arad S.A. (CUI 1683483)
- Furnizor / câștigător
- GENESYS MEDICAL CLINIC SRL (CUI 25349589)
- Cod CPV
- 85121200-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30.420 RON
- Valoare atribuită
- 30.420 RON
- Data publicării
- 21.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.