Atribuită Cumpărare directă

: Concentratie: 40mg Forma farmaceutica: LIOF. PT. SOL. INJ. Ambalaj: Cutie x 1 flac.liof.ptr.sol.in... mai departe PREZENTA ACHIZITIE TINE LOC DE COMANDA,VA MULTUMIM

Număr anunț
DA25656806
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Sannicolau Mare (CUI 4483765)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI 335278)
Cod CPV
33600000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.480 RON
Valoare atribuită
4.480 RON
Data publicării
20.05.2020 00:00
Data finalizării
22.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.480 RON

din 4.480 RON estimat