Atribuită Cumpărare directă

8 polițe CASCO perioada de valabilitate 6 luni 4 autovehicule Hyundai Tucson si 4 autovehicule Dacia Logan – Agenția De Plăți si Intervenție Pentru Agricultura –Centrul Județean Iași -CUI:20692348 – Prima totala: 5761 Ron

Număr anunț
DA25657598
Autoritate contractantă
AGENTIA DE PLATI SI INTERVENTIE PENTRU AGRICULTURA - CENTRUL JUDETEAN IASI (CUI 20692348)
Furnizor / câștigător
ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.761 RON
Valoare atribuită
5.761 RON
Data publicării
20.05.2020 00:00
Data finalizării
21.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.761 RON

din 5.761 RON estimat