Atribuită
Cumpărare directă
Acid tanic ( Tannic acid ) cod AC2090 : 189,99 RON/250g Fluoroglucinol dihidrat min 99% cod 13104 : 160.50 RON/25g Nitrit standard, material de referinta cu trasabilitate, conc 1000mg/l nitrit, cod NI0123 : 371 RON/100ml p-toluiina min 99% cod 37635 : 124 RON/250g Acid acetic glacial cod 20104 : 42,15 RON/1l Silicon antispumant cod SI0020 : 370 RON/100ml ; Tartrat dublu de sodium si potasiu tetrahidrat ( sare Seignette ) cod PO0355 : 158,90 RON/1kg Azotat de argint min 99,5% cod PL0050 : 840 RON/100g Oxid de magneziu cod MA0060 : 267 RON/1kg Iodat de potasiu standard volumetric cod PO0404 : 475 RON/100g Acetat de plumb trihidrat min 99% cod PL0115 : 150,20 RON/500g D-Glucoza min 99,5% cod GL0125 : 91 RON/500g- minim ambalare originala a producatorului
- Număr anunț
- DA25650194
- Autoritate contractantă
- AUTORITATEA NATIONALA PENTRU PROTECTIA CONSUMATORILOR (CUI 4266502)
- Furnizor / câștigător
- NOVACHIM TRADING SRL (CUI 12178991)
- Cod CPV
- 33696300-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.239,74 RON
- Valoare atribuită
- 3.239,74 RON
- Data publicării
- 19.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.