Atribuită Cumpărare directă

Achizitionarea de servicii de internet constand in acces tip Metronet, necesare la functionarea platformei informatice online FOREXBUG cu ajutorul caruia se raporteaza electronic situatiile financiare aferente contabilitatii bugetare din cadrul compartimentului Contabilitate Financiar Taxe ṣi Impozite, Primaria Grumazesti, judetul Neamt, conform aprobarii de H.C.L. Grumazesti, judetul Neamt cu nr. 107 din 08.05.2020. Caracteristici: prelungirea serviciilor de internet constand in acces tip Metronet; Internet cu banda dedicata, garantata si simetrica, suport fibra optica; 50 Mbps (down-upload); 100 Mbps Acces Metropolitan; perioada contractuala de 24 luni;

Număr anunț
DA25661839
Autoritate contractantă
COMUNA GRUMAZESTI (CONSILIUL LOCAL GRUMAZESTI) (CUI 2614198)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
Cod CPV
72400000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.631,28 RON
Valoare atribuită
4.631,28 RON
Data publicării
21.05.2020 00:00
Data finalizării
21.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.631,28 RON

din 4.631,28 RON estimat