Atribuită
Cumpărare directă
Achizitie de proiectare Parcare sit Pețea - RoHu53 în cadrul proiectului „Conservation and protection of the cross border natural heritage of Bihor - Hajdú-Bihar counties”. Ofertantul va depune oferta conform cerintelor din anuntul nr. 8041 din 20.05.2020 si din caietul atasat documentatiei publicate pe site-ul autoritatii contractante Comuna Sanmartin. Oferta se va depune la sediul comunei Sanmartin, din loc. Sanmartin, B-dul Felix, nr. 105, jud. Bihor sau se va transmite prin e-mail la adresa: primaria.sanmartin@cjbihor.ro
- Număr anunț
- DA25683370
- Autoritate contractantă
- Comuna Sinmartin (CUI 4641296)
- Furnizor / câștigător
- PROCONSOLUTIONS SRL (CUI 35696275)
- Cod CPV
- 71322500-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.672 RON
- Valoare atribuită
- 12.672 RON
- Data publicării
- 25.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.