Atribuită Cumpărare directă

Termometru de contact - 6 buc. ; Masti chirurgicale - 250 buc. : Date facturare - RNP ROMSILVA DIRECTIA SILVICA TELEORMAN ; R.C. J40/450/1991 ; CUI - RO1590120

Număr anunț
DA25653107
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI 1590120)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
38412000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.136,14 RON
Valoare atribuită
2.136,14 RON
Data publicării
20.05.2020 00:00
Data finalizării
21.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.136,14 RON

din 2.136,14 RON estimat