Atribuită Cumpărare directă

Serviciile de consultanta în vederea eleborarii cererii de finantare inclusiv intocmirea dosarului aferent acesteia pentru proiecte care prevad executie de lucrari, achizitii de dotari sau mijloace fixe, in vederea depunerii spre finantare a proiectelor finantate prin GAL, axa Leader (PNDR 2014-2020) cuprind: - elaborarea documentatiei aferente proiectului conform cerintelor procedurale ale finantatorului; - asistenta in elaborarea hotarariilor de consiliu local aferente proiectului; - completarea Cererii de finantare; - Asistenta la depunerea Proiectului în cadrul GAL, in vederea depunerii tuturor documentelor mentionate în Ghidul solicitantului; - Redactarea raspunsurilor la solicitarile de informatii suplimentare formulate de Oficiu judetean/Centru Regional de Plati pentru Finantarea Investitiilor Rurale/GAL

Număr anunț
DA25661434
Autoritate contractantă
COMUNA BRINCOVENESTI (CUI 4591465)
Furnizor / câștigător
MEDIA MARKETING SRL (CUI 13261261)
Cod CPV
79411000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.000 RON
Valoare atribuită
2.000 RON
Data publicării
21.05.2020 00:00
Data finalizării
26.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.000 RON

din 2.000 RON estimat