Atribuită
Cumpărare directă
Boiler electric Ariston 10 l, 1200 W, destinat pentru incalzire electrica, sursa de energie -electricitate, tip montareverticala, suprafata de montare-perete, panou de comanda-mecanic, specificatii tehnice: putere 1200 W; presiune maxima de lucru 8 bar; dimensiuni - adancime 27.6 cm, inaltime 36 cm, latime 36 cm;
- Număr anunț
- DA25666995
- Autoritate contractantă
- U.M.02034 CERNAVODA (CUI 4514691)
- Furnizor / câștigător
- BOGMAR SRL (CUI 10979365)
- Cod CPV
- 44621200-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 249,80 RON
- Valoare atribuită
- 249,80 RON
- Data publicării
- 21.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.