Atribuită
Cumpărare directă
6984000016862 SURUB R2 4 5*80 BUC 600.00*0.21 6984000017135 SURUB R2 6*80 BUC 100.00*0.29 6984000016633 SURUB R2 4*18 BUC 2000.00*0.04 4006209248294 DIBLU NYLON SX10L BUC 50.00*1.01 6984000154250 CUTIE DIBLU PLASTIC 10*66 47BUC BUC 1.00*20.17 5997272382833 MOMENT WOODWATERPROOF ADEZIV LEMN 750GR BUC 2.00*20.08 5032227300040 LUBRIFIANT MULTIFUNCT WD-40 400ML BUC 2.00*26.81 5998984401225 DISC DE DEBITARE PT OTEL SI OTEL INOXIDABIL 125*1*22.23 BUC 10.00*3.95 5903755841865 DISC CIRCULAR PENTRU LEMN CU DINTI VIDIA 184MM/60D BUC 1.00*54.62 4014468009884 LAME FERESTRAU PENDULAR 2.5*75 HCS T101B BUC 10.00*6.72
- Număr anunț
- DA25653636
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
- Furnizor / câștigător
- DENNVER COMIMPEX SRL (CUI 6099702)
- Cod CPV
- 44110000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 565,21 RON
- Valoare atribuită
- 565,21 RON
- Data publicării
- 20.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.