Atribuită
Cumpărare directă
Capacitate de racire (BTU/h) 12000. Capacitate de incalzire (BTU/h) 12000. Tip filtru Antibacterian Coeficientul de randament la racire EER (W/W) 6.1 Agent de racire R410A Inverter Da Culoare unitatea interioara Alb Culoare unitatea exterioara Alb Greutate unitatea interioara (Kg) 8 Greutate unitatea exterioara (Kg) 30 Nivel de zgomot unitate exterioara (dB) 60 Nivel de zgomot unitate interioara (dB) 50
- Număr anunț
- DA25664991
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA C-TIN GH. MARINESCU (CUI 15276510)
- Furnizor / câștigător
- EUROTER DISTRIBUTION SRL (CUI 14406638)
- Cod CPV
- 39717200-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.700 RON
- Valoare atribuită
- 2.700 RON
- Data publicării
- 21.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.