Atribuită
Cumpărare directă
1 Masina de gaurit cu coloana, stationara E1516B/230 Proma 1 1879.1 1879.1 2 Curatitor cu presiune Karcher K 7 Full Control Plus Karcher 1 2059.65 2059.65 3 Furtun curatare tevi Karcher 1 368 368 4 Trusa chei imbus + torx 18buc Topex 2 55.2 110.4 4417.15
- Număr anunț
- DA25667825
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BRASOV (CUI 4384206)
- Furnizor / câștigător
- DYNAMIC TOOLS SRL (CUI 10137316)
- Cod CPV
- 42900000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.417,15 RON
- Valoare atribuită
- 4.417,15 RON
- Data publicării
- 22.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.