Atribuită Cumpărare directă

Transport 50.000 buc. măști de unică folosință donate de Guvernul Provinciei Jiangsu, Republica Populară Chineză către Județul Ilfov-Consiliul Județean.

Număr anunț
DA25665626
Autoritate contractantă
JUDETUL ILFOV - CONSILIUL JUDETEAN (CUI 4192545)
Furnizor / câștigător
SCHENKER LOGISTICS ROMANIA S.A. (CUI 5905159)
Cod CPV
64120000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
26.950 RON
Valoare atribuită
26.950 RON
Data publicării
21.05.2020 00:00
Data finalizării
22.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.950 RON

din 26.950 RON estimat