Atribuită
Cumpărare directă
1. Hartie copiator A4 40 buc. x 11.74 2. Capse 24/6 5 buc. x 1.00 3. Rola hartie termica 57 mm x 18 m 20 buc. x 1.35 4. Elastice 100 g/punga 6 buc. x 3.36 5. Pix unica folosinta 50 buc. x 0.50 6. Rigla 50 cm transparenta 1 buc. x 3.28 7. Creion corector Milan 2 buc. x 5.55
- Număr anunț
- DA25678254
- Autoritate contractantă
- SECOM S.A. - DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 1605884)
- Furnizor / câștigător
- ARION SRL (CUI 1616816)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 561,14 RON
- Valoare atribuită
- 561,14 RON
- Data publicării
- 25.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.