Atribuită Cumpărare directă

servicii de tuns, ras, barbati si femei Contractul de incheie pana la data de 31.12.2020,cu posibilitate de prelungire prin act aditional pe o perioada de inca 4 luni.

Număr anunț
DA25671418
Autoritate contractantă
CAMIN PENTRU PERSOANE VARSTNICE CRAIOVA (CUI 5001864)
Furnizor / câștigător
TRUSERV BARBER'S SRL (CUI 31222511)
Cod CPV
98321100-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
79.200 RON
Valoare atribuită
79.200 RON
Data publicării
22.05.2020 00:00
Data finalizării
25.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

79.200 RON

din 79.200 RON estimat