Atribuită
Cumpărare directă
Categorie: Halate Cod produs: 00020001 Marimi: S, L, 2XL, 4XL Ambalare: 10 bucati Unitate de livrare: sac polietilena Halat din material netesut/reutilizabil Impermeabil: nu Reutilizabil: nu Material netesut: da Densitate: 20 gr./mp. Culoare: alb/transparent Gluga: nu Elastic la mansete: da Elastic la glezne: NA Elastic la mijloc: nu Inchidere: cordon la gat si mijloc, la spate Cusatura: cu ata Etanseizare: nu Non - steril
- Număr anunț
- DA25675978
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Recuperare Medicala Baile Felix (CUI 4245038)
- Furnizor / câștigător
- ISOFLECT INSULATION SRL (CUI 30340616)
- Cod CPV
- 33199000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.750 RON
- Valoare atribuită
- 2.750 RON
- Data publicării
- 25.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.