Atribuită
Cumpărare directă
Memory Stick 32 GB, USB 3.0 (dimensiuni minime pentru etichetare 4 cm x 1,5 cm); CD-R, 52X, 100 buc/bulk, VERBATIM AZO Crystal / VERBATIM Extra Protection / Phillips, 700MB (cu fata neetichetata); Cablu adaptor USB 3.1 Tip C tata la USB 3.0 Tip A mama, lungime max. 20 cm; Adaptor OTG USB 3.1 Tip C tata la USB 3.0 Tip A mama - High Speed
- Număr anunț
- DA25683844
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara "Horia Hulubei (CUI 3321234)
- Furnizor / câștigător
- JACOB TODAY SRL (CUI 25109101)
- Cod CPV
- 30233180-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.984,54 RON
- Valoare atribuită
- 2.984,54 RON
- Data publicării
- 25.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.