Atribuită
Cumpărare directă
ADEZIV CERESIT CM9 25KG 30 17,60 BUC ADEZIV CERESIT CM 17 25 KG 4 56,40 BUC AMORSA PROFUNZIME CT 17 10 L 2 49,48 BUC OSKAR AMORSA ZERO MUCEGAI 10L 5 84,87 BUC CHIT PRIMUS MULTICOLOR BLANC B01 2 KG 10 9,81 BUC FAIANTA LARISSA BEIGE2042-0235 25,2X40,2 76 31,01 M2 PRIMUS GLET NIVELARE 20KG(GLI 49) 50 22,12 BUC DANKE GRUND ANTI-RUG GRI 2.5L 20 41,24 BUC CERESIT CT 29 TINCI 25 KG 10 14,25 BUC PLACA RIG. ANTIUMEZEA RBI 12,5(1,2X2,6M) 10 30,94 BUC PROFIL CD 60X4000/0,5MM 10 9,86 BUC PROFIL RIG. SPECIAL UD 28X3000 50 8,61 BUC PROFIL DE COLT 25X25 2,5M 100 4,03 BUC SURUB RIG. AUTOFI. 212/3,5X35MM(250 BUC) 4 14,32 CUT IPSOS RIG. SUPER 25KG 3 52,97 BUC PACHET VOP.INT.CORAL 17 L + AMORSA 4 L 10 150,42 BUC TRANSPORT STANDARD ZONA A 1 42,02 AU
- Număr anunț
- DA25667469
- Autoritate contractantă
- COMUNA PREJMER (CUI 4688701)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.809,23 RON
- Valoare atribuită
- 8.809,23 RON
- Data publicării
- 21.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.