Atribuită Cumpărare directă

RIGLETA65MM=10BUCX5.88,CEAS PROGRAMATOR 110554=2BUCX264.71,CONTACTOR 40A=1BUCX142.86,PRIZA DUBLA ST=2BUCX8.41,INTRERUPATOR ST=1BUCX7.56,COMUTATOR ST=1BUCX7.56,DOZA ST 01=4BUCX0.42

Număr anunț
DA25680489
Autoritate contractantă
Comuna Sageata (Primaria Comunei Sageata) (CUI 4154266)
Furnizor / câștigător
SC SIM IMPEX SRL BUZAU (CUI 10929740)
Cod CPV
31681410-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
764,70 RON
Valoare atribuită
764,70 RON
Data publicării
25.05.2020 00:00
Data finalizării
26.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

764,70 RON

din 764,70 RON estimat