Atribuită Cumpărare directă

DOZATOR SAPUN LICHID 15 BUC, SAPUN LICHID 5L 2 BUC, MANUSI LATEX 2 CUTII, COVORAS INTRARE 4 BUC, VIZIERE 10 BUC, BANDA DELIMITARE 200 ML 2 BUC, STIKER STP ROTUND 2 BUC, IGIENIZANT MAINI 5L 3 BUC, IGIENIZANT SUPRAFETE 5L 6 BUC , SPRAY VOPSEA ROSIE 9 BUC, BANDA PASTREAZA DISTANTA 10 BUC , ROLE PROSOP UF 100M 30 BUC, HARTIE IGIEENICA 100M 200 ROLE , HALATE UF 24 BUC , DISPENCER PROSOP UF 4 BUC , PARAVAN 0.7/2.10 1 BUC , SACI MENAJ 240L 50 ROLE

Număr anunț
DA25678346
Autoritate contractantă
Liceul "Preda Buzescu (CUI 2539479)
Furnizor / câștigător
ROXI-COM SRL (CUI 5446536)
Cod CPV
39830000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.610,08 RON
Valoare atribuită
3.610,08 RON
Data publicării
25.05.2020 00:00
Data finalizării
25.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.610,08 RON

din 3.610,08 RON estimat