Atribuită
Cumpărare directă
Obiectul achizitiei consta in: Pachete de actualizare zilnica a bazei de date pentru o retea de 45 utilizatori Indaco Lege5 Desktop PREMIUM, livrate prin internet; Serviciu de informare legislativa Indaco Lege5 Online cu acces online; Hotarari Judecatoresti (baza rolii.ro), (acces din 2 conturi); Revista Universul Juridic PREMIUM (acces din 2 conturi); Pachet Reviste RRDJ + RRDP + RRE (acces din 2 conturi) conform descrierii operatorului economic ofertant. Functii incluse: cautare rapida si relevanta, monitorizare a actelor de interes, istoric legislativ, comparare si evidentiere pe text a modificarilor legislative, comparare versiuni consolidate. Contractul se va incheia pentru o perioada de 7 luni, respectiv: 01.06.2020 - 31.12.2020
- Număr anunț
- DA25656936
- Autoritate contractantă
- Serviciul Public de Impozite, Taxe si alte Venituri ale Bugetului Local (CUI 14260477)
- Furnizor / câștigător
- INDACO SYSTEMS SRL (CUI 6410158)
- Cod CPV
- 75111200-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.373,60 RON
- Valoare atribuită
- 4.373,60 RON
- Data publicării
- 20.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.