Atribuită
Cumpărare directă
SERVICIU DE REPARAŢII IMPRIMANTE ȘI UPS:UPS MUSTEK 1500VA SN:UPCL143V00055+ MANOPERĂ 1 BUC x 300,10 LEI FĂRĂ TVA, UPS MUSTEK 1500VA SN:UPCL230V00212 + MANOPERĂ 1 BUC x 300,00 LEI FĂRĂ TVA/BUC, UPS 700VA SN:3B1644X11710 + MANOPERĂ 1 BUC x250,00 LEI FĂRĂ TVA/BUC,IMPRIMANTĂ COLOR EPSON L1300 SN:UB6Y002298 + MANOPERĂ 1 BUC x 150,00 LEI FĂRĂ TVA/BUC, PLACĂ DE BAZĂ INTEL SK1155 + MANOPERĂ 1 BUC x 120,00 LEI FĂRĂ TVA/BUC,IMPRIMANTĂ HP CP1215 SN:CNCT940HY1 + MANOPERĂ 1 BUC x 140,00 LEI FĂRĂ TVA/BUC,IMPRIMANTĂ LASER CANON LBP3010 SN:MAEA145725+ MANOPERĂ 1 BUC x 220,23 LEI FĂRĂ TVA/BUC, IMPRIMANTĂ LEXMARK MS310DN SN:451444LM1DTR4+ MANOPERĂ 1 BUC x 200,34 LEI FĂRĂ TVA/BUC ;TOTAL ACHIZIȚIE 1680,67 LEI FĂRĂ TVA/ 2000,00 LEI CU TVA.ACHIZIȚIA INCLUDE LA TOTAL PREȚUL NECESAR EXECUTĂRII SERVICIULUI PROPRIU-ZIS.SERVICIUL PRESTAT TREBUIE SĂ FIE ÎN DEPLINĂ CONCORDANȚĂ CU SOLICITĂRILE FORMULATE ÎN ADRESA 2563473 DIN 21.05.2020 ,OFERTA DUMNEAVOASTRĂ CU NR.FN TRANSMISĂ ÎN DATA DE 23.03.2020 ŞI ÎNREGISTRATĂ CU NR.2563230 DIN 23.03.2020,FIȘA DE LUCRU CU CONSTATĂRI DEFECȚIUNI ANEXA NR 1 LA NR.2560634 DIN 18.05.2020 SI DEVIZUL DE REPARAŢII.ACHIZIŢIA ESTE NECESARĂ ÎN VEDEREA BUNEI DESFĂŞURĂRI A ACTIVITĂŢILOR SPECIFICE UNITĂŢII ÎN VEDEREA EFECTUĂRII REPARAŢIILOR NECESARE LA TEHNICA DE CALCUL MAI SUS MENȚIONATĂ ȘI SUNT CHELTUIELI OCAZIONATE DE INSTITUIREA ȘI STABILIREA MĂSURILOR NECESARE PENTRU PREVENIREA ȘI PROTECȚIA PERSONALULUI UNITĂȚII ÎN CONTEXTUL RĂSPÂNDIRII INFECȚIEI CU NOUL CORONAVIRUS.
- Număr anunț
- DA25672751
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN " MIRCEA CEL BATRAN " DAMBOVITA (CUI 4280000)
- Furnizor / câștigător
- FLAX COMPUTERS SRL (CUI 14639030)
- Cod CPV
- 50532000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.680,67 RON
- Valoare atribuită
- 1.680,67 RON
- Data publicării
- 22.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.