Atribuită
Cumpărare directă
SOLUTIE GEAM CLIN HARTIE IGIENICA ONDA PRONTO GRESIE PRONTO PODELE CLOR LA 1L DOMESTOS CIF CREMA FAIRY DETERGENT VASE 800ML SAPUN LICHID 500ML PRONTO SPRAY LAVETE UMEDE PROSOP HARTIE ZZ PASTILE MASINA VASE SACI PVC ODORIZANT SANO WC/BREF REZERVOR WC LAGUNA
- Număr anunț
- DA25667234
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL RESITA (CUI 3228764)
- Furnizor / câștigător
- MURARIU SIMONA SRL (CUI 25463965)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.077,22 RON
- Valoare atribuită
- 2.077,22 RON
- Data publicării
- 21.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.