Atribuită
Cumpărare directă
4019249 PARCHET VARIO 8MM C32 V586 INFINITE PINE PAC 48,00 53,34 2.151,53 408,79 20 4019974 PLINTA PARCH.CANAL CABLU 10456-6014 MILA BUC 40,00 15,20 510,92 97,08 30 4019961 COLT INT.PLINTA 10456-6014 MILAS 4/SET SET 1,00 8,29 6,97 1,32 40 4019960 COLT EXT.PLINTA 10456-6014 MILAS 2/SET SET 2,00 4,80 8,07 1,53 50 4019958 ELEMENT IMBINARE PLINTA 10456-6014 MILAS SET 3,00 8,90 22,44 4,26 60 4019959 CAPETE ST/DR PLINTA 10456-6014 MILAS SET 1,00 7,50 6,30 1,20 70 4009125 PLACI XPS IZOLATOR PARCHET 6 MM M2 90,00 5,38 406,89 77,31
- Număr anunț
- DA25685899
- Autoritate contractantă
- LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "BANATUL (CUI 4605528)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.113,12 RON
- Valoare atribuită
- 3.113,12 RON
- Data publicării
- 26.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.