Atribuită Cumpărare directă

conform lista repere. Culoare pentru birouri si corpul cu sertare: mahon.

Număr anunț
DA25674035
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02574 (CUI 4193125)
Furnizor / câștigător
ATIPIC PLUS S.R.L. (CUI 13599964)
Cod CPV
39121200-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.933,95 RON
Valoare atribuită
11.933,95 RON
Data publicării
22.05.2020 00:00
Data finalizării
27.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.933,95 RON

din 11.933,95 RON estimat