Atribuită Cumpărare directă

distrugator hartie cutting size 1.9/15, capacitate hartie A4 70g 12/14, capacitate hartie A4 80g 10/12, security level 4,security level DIN 66399 P-5 T-5 E-4 F-2 , container volume 110 liter, intake width 310 mm

Număr anunț
DA25695712
Autoritate contractantă
COMPANIA DE INVESTITII SI DEZVOLTARE SECTOR 1 S.A (CUI 40311936)
Furnizor / câștigător
WHITE GALANTHUS SRL (CUI 36768213)
Cod CPV
30191400-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
32.340 RON
Valoare atribuită
32.340 RON
Data publicării
27.05.2020 00:00
Data finalizării
29.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.340 RON

din 32.340 RON estimat