Atribuită Cumpărare directă

conform anuntului publicitar nr.ADV 1146783/13.05.2020 si a caietului de sarcini aferent.

Număr anunț
DA25673257
Autoritate contractantă
Sector 1 (Sectorul 1 al municipiului Bucuresti) (CUI 4505359)
Furnizor / câștigător
NISRE SRL (CUI 33570172)
Cod CPV
39221140-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
32.900 RON
Valoare atribuită
32.900 RON
Data publicării
22.05.2020 00:00
Data finalizării
25.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.900 RON

din 32.900 RON estimat