Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul contine: ACE GAMALIE EVO-5 buc; AGRAFE 28MM-10 buc; ARACET PENTRU LEMN, 0.5kG-5 buc; BANDA ADEZIVA (SCOTCH) LATIME 19MMX33M-10 buc; Banda adeziva solvent 48 MM x66 M-10 buc; BATERII ALCALINE DURACELL R6-20 buc; BIBLIORAFT PLASTIFIAT 50 MM DIVERSE CULORI, EAGLE-30 buc; BURETE MAGNETIC WHITEBOARD-2 buc; CAIET SCOLAR A5 80 file: dictando-3 buc si matematica -3 buc; Capsator 24/6, 26/6, 50 coli Willgo-6 buc; CREION CORECTOR MILAN-10 buc; CUTTER MARE SINA METALICA-3 buc; DOSAR PLASTIC-50 buc; FACTURIER A5-1 buc; FLUID CORECTOR-10 buc; MARKER CAPAT DUBLU SUBTIRE-10 buc; MARKER EVIDENTIATOR-10 buc;MINA PIX TIP PARKER- 20 buc(10 buc albastru; 5 buc rosu si 5 buc negru); MINA CREION MECANIC 0.5 mm - 5 buc; Ordin deplasare, A5, tipar fata/verso, 100 file/carnet-2 buc; PIX CU GEL AIHAO-20 buc; PIX PENSAN TRIBALL-40 uc; PIX METALIC PASTA NEAGRA TIP PARKER-20 buc; RIGLA PLASTIC 30CM-5 buc; SFOARA BUMBAC 100gr-20 buc;CAIET STUDENTESC 60 FILE 6 buc( 3 buc dictando 3 buc mtematica);Marker permanent 2 capete Daco-20 buc.
- Număr anunț
- DA25715050
- Autoritate contractantă
- Biblioteca Judeteana Antim Ivireanul Valcea (CUI 2541193)
- Furnizor / câștigător
- BOGMAR SRL (CUI 10979365)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 710,95 RON
- Valoare atribuită
- 710,95 RON
- Data publicării
- 29.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.