Atribuită Cumpărare directă

Achizitie materiale de constructie pentru reparatii baza sportiva Stadion Central Municipal Vulcan : ipsos-1sac, bidinea- 2 buc,banda mascare ingusta-2 buc, banda mascare lata-2 buc, pensula lata-2 buc, cablu horn-1 buc, galeata mortar-2buc, BCA10-12 buc, adeziv Ana38-2sac, CD60/4-buc, holsurub 6x80-40buc, electrozi-7kg, vopsea4litri-19 cutii(5rosie,5alba,9neagra), teava scurgere50-1 metru,smirghel-21metri,spray negru-1 buc, trafalet-2buc, manusi-1buc, manusi protectie-7 buc,ruleta 5 M-1 buc, ciment-3 saci, STM6-2buc, perie cupa flex-1buc, disc diamantat 230-1buc, disc 230-2buc, spitz sds-1buc, diluant-12 buc, pensula-4buc,disc125-5buc,banda izolat-5buc.

Număr anunț
DA25683490
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL MIHAI VITEAZU VULCAN (CUI 36453614)
Furnizor / câștigător
VADATI SRL (CUI 19134950)
Cod CPV
44512910-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.475,11 RON
Valoare atribuită
2.475,11 RON
Data publicării
25.05.2020 00:00
Data finalizării
26.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.475,11 RON

din 2.475,11 RON estimat