Atribuită Cumpărare directă

Balon cotat clasa A cu dop plastic Material: Sticla borosilicata Cf ISO 1042 DIN 12664 Certificat pe lot Capacitate: 50 ml Acuratete: ± 0,05 Dop: 12/21 VFK3-050-002

Număr anunț
DA25701750
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS (CUI 3127522)
Furnizor / câștigător
SOLANTIS SRL (CUI 30545999)
Cod CPV
33793000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
223,60 RON
Valoare atribuită
223,60 RON
Data publicării
27.05.2020 00:00
Data finalizării
28.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

223,60 RON

din 223,60 RON estimat