Atribuită Cumpărare directă

720P, IR 20M, 2.8MM, HIKVISION

Număr anunț
DA25691147
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL "ALEXANDRU IOAN CUZA (CUI 2845389)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
Cod CPV
35125300-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
126,06 RON
Valoare atribuită
126,06 RON
Data publicării
26.05.2020 00:00
Data finalizării
27.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

126,06 RON

din 126,06 RON estimat