Atribuită Cumpărare directă

HDD extern WD My Passport 2TB, 2.5", USB 3.2 Gen1, Albastru Cod produs: WDBYVG0020BBL-WESN

Număr anunț
DA25684765
Autoritate contractantă
Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
Furnizor / câștigător
TOP TECH (CUI 2114184)
Cod CPV
30233132-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
739,50 RON
Valoare atribuită
739,50 RON
Data publicării
26.05.2020 00:00
Data finalizării
26.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

739,50 RON

din 739,50 RON estimat