Atribuită Cumpărare directă

1 FR102061201042 SET MANERE EXT 85MM AURIU FIRAT AL92 TS LOCKS 1.00000 set 2 FR391975561272 CILINDRU 1500 30X30MM NATUR YALE 1502-3030-00-02-01 ASSA 1.000 buc 3 FR0806051080 BROASCA EXTERIOR FARA CILINDRU AURIU 152R-40 KALE TS LOCKS 1.000 buc

Număr anunț
DA25696057
Autoritate contractantă
COMPLEXUL MUZEAL DE STIINTE ALE NATURII CONSTANTA (CUI 4701070)
Furnizor / câștigător
FIVE-HOLDING SA (CUI 10562600)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
110,83 RON
Valoare atribuită
110,83 RON
Data publicării
27.05.2020 00:00
Data finalizării
29.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

110,83 RON

din 110,83 RON estimat