Atribuită
Cumpărare directă
Mocheta Aktua trafic intens,antiderapanta,100% polipropilena,inaltime fir 8mm,model floral sau imitatie alei colorate,festonata la capete,culoare albastru cod 178 si rosu cod 116. Dimensiuni- A. 82ML X 1.33 M LATIME CULOARE ALBASTRU, B. 59,1 ML X 0.80 M LATIME, culoare grena C. 3,5 X4,5 mp culoare albastru
- Număr anunț
- DA25701039
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII NATIONALE - UNITATEA MILITARA 02494 (CUI 5253314)
- Furnizor / câștigător
- PROFESSIONAL EXPERT SUPERFLOOR SRL (CUI 33709441)
- Cod CPV
- 39533000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.266 RON
- Valoare atribuită
- 11.266 RON
- Data publicării
- 27.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.